Little Diamond zaczynamy!

Otulacz bambusowy

Little Diamond zaczynamy!

Witamy na naszym blogu! 🙂 Bardzo nas cieszy, że udało nam się w końcu rozpocząć nad nim pracę, ponieważ tworzymy go specjalnie dla Was, drodzy rodzice. Chcemy za jego pośrednictwem zgłębiać Waszą wiedzę na temat naszych produktów, ale również przekazywać Wam wartościowe i, mamy nadzieję, ważne dla Was treści.

Mamy wiele planów i pomysłów na rozwinięcie naszego bloga, tak aby był dla Was jak najbardziej przydatny. Chcemy Was lepiej poznać, a przede wszystkim chcemy, żebyście to Wy jeszcze lepiej poznali nas. 🙂

Na naszym blogu znajdziecie informacje o naszych produktach, materiałach z jakich szyjemy, propozycje aranżacji pokoików Waszych maluszków, a także cenne informacje z zakresu rodzicielstwa.

Otulacz bambusowy

Otwarcie naszego bloga jest równoczesne z otwarciem naszego firmowego sklepu internetowego, w którym znajdziecie całą masę wspaniałych, precyzyjnie uszytych produktów dla Waszych maluszków.

www.little-diamond.pl

W naszym sklepie możesz skomponować całą wyprawkę dla swojego Małego Diamencika, a także wyposażyć wózek. Szczególnie teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej najnowszej kolekcji śpiworków zimowych. Niebawem pojawi się coś ciepłego do nakrycia główek i opatulenia szyjek 🙂

Życzymy przyjemnego czytania, robienia zakupów oraz radości z bycia członkiem diamentowej społeczności.

Pościel niemowlęca